Read Unlimitedly! Kids'n Books

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31 MB
  • Version 3.4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma SMART EDUCATION
Read Unlimitedly çocuklarınıza okuma alışkanlığı kazandıracak eğlenceli bir mobil uygulamadır.

8 ile 12 yaş arasında bulunan çocuklar için özel içerikler eşliğinde okuma alışkanlığı kazandırmayı amaçlayan Read Unlimitedly Kids'n Books mobil uygulaması Android cep telefonunuzda sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde cep telefonunuza indirerek çocuklarınızın kullanmasına izin verebilirsiniz. 

Her ay güncellenen ve yeni kitaplar ile desteklenen Read Unlimitedly Kids'n Books mobil uygulaması içerisinde çocuklarınız eğlenceli vakit geçirecek ve aynı zamanda okuma alışkanlığı edinecekler. Küçük yaşta kişisel eğitimlerine katkı sağlayabileceğiniz Read Unlimitedly! Kids'n Books mobil uygulaması içerisinde çocuklarınızın zeka düzeylerine yönelik, bir çok eğitici hikaye bulunuyor. 

Kitapların yanı sıra çocuklarınızın ilk öğrenimlerinde onlara katkı sağlayacak çeşitli bilgileri de barındıran Read Unlimitedly! Kids'n Books mobil uygulamasından gerek doğudan gerek batıdan esinlenerek geliştirilmiş bir çok hikaye ve oyun yer almaktadır.

Oldukça başarılı bir şekilde tasarlanmış olan eğitim uygulamasında minikler vakit geçirirken çok eğlenecek ve aynı zamanda kişisel eğitimlerine de katkı sağlayan içerikleri içerisinde gezinmiş olacaklar. Çocuklarınıza geniş bir dünya armağan etmek için uygulamamızı Android  cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Read Unlimitedly! Kids'n Books indir
DİĞER SÜRÜMLER