Read Unlimitedly! Kids'n Books

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44,4 MB
  • Version 3.28
  • Dil Türkçe
  • Firma SMART EDUCATION
Çocuklarınıza okuma alışkanlığı kazandırmak isterseniz Read Unlimitedly mobil uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Read Unlimitedly Kids'n Books, çocukların hayal dünyalarını genişletmek, yaratıcılıklarına katkı sağlamak ve aynı zamanda okuma alışkanlığı edinmelerini sağlamak amacıyla geliştirilmiş olan başarılı bir mobil uygulamadır. Uygulamayı IOS cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz.

Her ay yeni sevilen, 2 milyondan fazla indirilen, masallar, şarkı kitapları, arama ve buluntular, dinozorlar ve çok daha fazlasıyla dolu uygulamalara yeni kitapların eklendiği bu eğitici mobil uygulamada çocuklar vakit geçirirken çok eğlenecekler. Sevimli minikler birbirinden özel masallar içerisinde kendi hayallerini kuracak ve daha geniş bir dünyanın içerisinde var olduklarını fark edecekler. 

Uygulama içerisinde vakit geçirmeye başlayan minikler bir süre sonra okumak için daha fazla vakit harcayacaklar. Çocukların okuma deneyimini optimize etmek için, komut dosyası, anlatımlar, BGM, hareket zamanlaması ve sevimli karakterler de dahil olmak üzere, uygulamadaki her bileşen dikkatli bir  şekilde tasarlanmış olup her biri çocukların anlayacakları şekilde konumlandırılmıştır. Çocuklarınız daha geniş bir dünyada hayal kursun isterseniz ve aynı zamanda teknolojik gelişimlerle kişisel gelişimlerini doğru yönde etkilesin isterseniz Read Unlimitedly mobil uygulamasına sahip olabilirsiniz. 

Read Unlimitedly! Kids'n Books indir
DİĞER SÜRÜMLER